با برگ های واضح خیس . دستگاه لیزر ی است که در لابی هتل های پنج

کنتیا

شبیه درخت نخل است منتها ظریف خیس و با برگ های پر‌نور خیس . دستگاه لیزر ی است که در لابی هتل های پنج ستاره زیاد مشهود است . برخلاف ارزش بالایش محافظت رنج ندارد . از این جهت گزینش دستگاه لیزر کنتینا دلخواه لابی های آپارتمان و هتل است که نوروروشنایی نمی‌خواهد . قیمت دستگاه لیزر دان کوچکش از ۷۰۰ هزار تومان استارت شده و هر قدر بلندتر شود , بیش تر می شود . سایز یک متری اش به دو میلیون تومان می‌رسد .
کاتلیا

از خانواده ارکیده هاست . دستگاه لیزر ی بنفش رنگ داراست و هر دستگاه لیزر دانش حدود۱۰۰ هزار تومان ارزش داراست . ارکیده ها دوست ندارند تا مرز خشکیدگی و پژمردگی بی آب بمانند . به همین خیال باید قبلی از کم آب شدن کامل دستگاه لیزر دان , آن را آبیاری کرد و ولی به به عبارتی نسبت به راز کردن در شرایط ماندابی حیاتی می باشند . پس بایستی صبر کرد تا دوباره نسبتاً در حدود کم آب شدن برسد و بعد آبیاریشان کرد . حدود یک بار در هفته تا ۱۰ روز یک بار , تقریبا بهترین مسافت آب پاشی است . در زمستان ها که اسباب و اثاث گرمایشی روشن شده و رطوبت هوا نادر می گردد , نیاز به آبیاری بخش اعظم خواهد بود . مراقب باشید روی غنچه ها و شکوفه ها آب نریزید که عمر دستگاه لیزر ها کم می گردد &# چی چست ارومیه میزبان۵۰۰ هزار بوته انواع دستگاه لیزر و گیاه زینتی است

در صورتی بنفشه آفریقایی تکراری شده و در پی گزینش دستگاه لیزر شیک و باکلاس با به عبارتی مایه میباشید , این گیاه را خریداری فرمایید . صرفا این‌که آن را پایین فروغ بدون واسطه لامپ قرار دهید تا پروسه دستگاه لیزر دهی اش سریع تر شود . صحیح مانند بنفشه آفریقایی هر دو هفته یک بار کود دستگاه لیزر دهی نیاز دارد , البته تلاش فرمایید مایع کود روی برگ هایش نریزد . قیمت این دستگاه لیزر از ۱۰۰ هزار تومان به بالاست .
ریحان یکی از خوش عطرترین و خوش طعم ترین سبزی هاست . شما میتوانید در تمام طول سال یک باغچه کوچک از ریحان در خانه کنار دستتان داشته باشید . برای این فعالیت یک دستگاه لیزر دان , پاره ای بذر ریحان و پاره ای خاک نیاز دارید . می‌توانید این دستگاه لیزر دان را روی میز غذاخوری جای دهید .
شما میتوانید بعضا از سبزیجات تزئینی را در خانه کشت نمائید . با این کار دو نشان زده اید هم می توانید از زیبایی آن سود منده گردید هم محصولش را گوارا ی وجود نمایید . توت فرنگی یکی این تولیدها هیجان انگیز است . علاوه بر این که میوه گرانبهایی است , رویش و چیدنش هیجان خاصی دارد .
فلفل تزیینی از آن صیفی جاتی است که کاشتنش بی دردسر است . تنوع رنگی اش هم بالاست و در آن واحد فلفل های قرمز رنگ و زرد رنگ و نارنجی رنگ را یک جا دارید . این گیاه طاقت فرسا جان است و در طی زمان میوه می‌دهد . پربار هم میباشد . می توانید از دانه هایش در غذا و برای کشت دوباره آن فایده کنید .

منبع : همشهری جوان

امتیاز شما :